Политика конфиденциальности

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

У цьому документі викладається політика у області дотримання конфіденційності, а також детально роз'яснюється використовуваний порядок збирання та обробки персональних даних із використанням мережі Інтернет та і інших електронних мереж зв'язку.

ЩО ТАКЕ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

Персональні дані, персональна інформація – будь-яка інформація про вас, як особу, що дозволяє пряму чи опосередковану ідентифікацію вашої особи.

Обробка персональних даних – це здійснення будь-якої операції чи набору операцій по відношенню до ваших персональних даних, за допомогою автоматичних засобів чи без таких, включаючи: збирання, запис, впорядкування, зберігання, перетворення (адаптацію) чи зміну, використання, передачу, розповсюдження, комбінування, видалення чи знищення.

ЯКІ ДАНІ МИ ЗБИРАЄМО

Ми здійснюємо збирання лише тієї персональної інформації, яку споживач надає нам добровільно. Ми збираємо як основні персональні данні, такі як ім'я, прізвище та електронна адреса, так і вторинні (технічні) дані – файли cookies, інформація про з'єднання і системна інформація.

ОПИТУВАННЯ ЧЕРЕЗ FACEBOOK

У разі, коли ви приймаєте учать у опитуваннях у Facebook, під час використання програми також збирається та використовується інформація, яка була надана користувачем під час реєстрації та взаємодії у Facebook.

ЯК МИ ЗАХИЩАЄМО ВАШІ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

Ми самостійно опрацьовуємо та зберігаємо ваші дані та не передаємо їх третім особам.

Ми приймає усі необхідні міри, щоб зберегти вашу персональну інформацію конфіденційною та захищеною.

Тільки уповноважений персонал має доступ до ваших персональних даних.

ЯКИМ ЧИНОМ МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ВАШІ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ?

Ваші персональні дані використовуються тільки з тією метою, з якою ви їх надаєте. Ця інформація також використовується для адміністрування, підтримки та організації зворотного зв'язку.

Ми ніколи не передамо ваші персональні дані стороннім компаніям, що мають намір використовувати їх для маркетингових цілей, крім випадків коли ви дасте нам на це окрему згоду.

Ми зберігаємо ваші персональні дані у своїх інформаційних базах.

Ваші персональні дані будуть зберігатися так довго, як це необхідно для того, щоб ми відповіли на запити чи вирішили проблему, проінформували про новини.

У разі, якщо ви маєте право у будь-який час вимагати від нас видалення ваших даних із інформаційної бази.

РОЗСИЛКА ЕЛЕКТРОННИХ ЛИСТІВ

Ми надсилаємо лише листи, на отримання яких ви дали згоду під час участі у опитуваннях.

Ви можете вимагати видалити, виправити або перевірити ваші персональні дані шляхом відправлення електронного повідомлення за адресою, вказаною у кожному електронному листі, який ви від нас отримуєте.

Ми НЕ надсилаємо електронних листів зі спамом. ГО Розвиток не надає ваші персональні дані стороннім компаніям, що можуть використати їх для розсилання електронних листів із спамом.

ПОСИЛАННЯ НА СТОРОННІ ВЕБ-САЙТИ

Ми розміщуємо посилання на інші веб-сайти, щоб дати вам можливість переглянути цікаву інформацію.

Ми не несемо жодної відповідальності за збір ваших даних під час відвідування сторонніх веб-сайтів.

ДОДАТКОВІ ПОЛОЖЕННЯ

Ми маємо право вносити зміни і виправлення до цієї Політики без додаткового інформування користувачів.

У разі виникнення будь-яких питань стосовно збору, обробки та зберігання ваших персональних даних ви можете звернутись до за адресою електронної пошти: 1matmarina(@)gmail.com

Made on
Tilda