Політика конфіденційності на сайті Psy-pr.com

У цьому документі викладається політика веб-сайту Psy-pr.com у області дотримання конфіденційності, а також детально роз'яснюється використовуваний порядок збирання та обробки персональних даних із використанням мережі Інтернет та і інших електронних мереж зв'язку.

ЩО ТАКЕ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

Персональні дані, персональна інформація – будь-яка інформація про вас, як особу, що дозволяє пряму чи опосередковану ідентифікацію вашої особи.

Обробка персональних даних – це здійснення будь-якої операції чи набору операцій по відношенню до ваших персональних даних, за допомогою автоматичних засобів чи без таких, включаючи: збирання, запис, впорядкування, зберігання, перетворення (адаптацію) чи зміну, використання, передачу, розповсюдження, комбінування, видалення чи знищення.

ЯКІ ДАНІ МИ ЗБИРАЄМО

Ми здійснюємо збирання лише тієї персональної інформації, яку споживач надає нам добровільно. Ми збираємо як основні персональні данні, такі як ім'я, номер телефону та електронна адреса, так і вторинні (технічні) дані – файли cookies, інформація про з'єднання і системна інформація.ЯКІ ДАНІ МИ ЗБИРАЄМО ПІД ЧАС ОПИТУВАНЬ

У разі, коли ви приймаєте участь у опитуваннях, ми можемо просити вказати діапазон вашого віку, стать, місто, не ви проживаєте та/або іншу інформацію.

У рамках опитування ми також можемо додавати інформацію отриману із файлів cookies до ваших відповідей на питання, проте при цьому не здійснюється збір інформації, що дозволяє ідентифікувати особу.

Збирані персональні дані не будуть пов'язані із будь-якими персональними даними, які ви вже могли надати нам. Персональні дані зібрані за допомогою голосувань та опитувань призначаються тільки для внутрішнього користування.ЯК МИ ЗАХИЩАЄМО ВАШІ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

Ми самостійно опрацьовуємо та зберігаємо ваші дані та не передаємо їх третім особам.Psy-pr.com приймає усі необхідні міри, щоб зберегти вашу персональну інформацію конфіденційною та захищеною.

Тільки уповноважений персонал має доступ до ваших персональних даних.ЯКИМ ЧИНОМ МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ВАШІ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ?

Ваші персональні дані використовуються тільки з тією метою, з якою ви надаєте. Ця інформація також використовується для адміністрування, підтримки та організації зворотного зв'язку.

Psy-pr.com ніколи не передасть ваші персональні дані стороннім компаніям, що мають намір використовувати їх для маркетингових цілей, крім випадків коли ви дасте нам на це окрему згоду.

Ми зберігаємо ваші персональні дані у своїх інформаційних базах.

Ваші персональні дані будуть зберігатися так довго, як це необхідно для того, щоб ми відповіли на запити чи вирішили проблему, проінформували про новини.

У разі, якщо ви маєте право у будь-який час вимагати від нас видалення ваших даних із інформаційної бази.РОЗСИЛКА ЕЛЕКТРОННИХ ЛИСТІВ

Ми надсилаємо лише листи, на отримання яких ви дали усну чи письмову згоду.

Ви можете вимагати видалити, виправити або перевірити ваші персональні дані шляхом відправлення електронного повідомлення за адресою, вказаною у кожному електронному листі, який ви від нас отримуєте.

Psy-pr.com НЕ надсилає електронних листів зі спамом та не надає ваші персональні дані стороннім компаніям, що можуть використати їх для розсилання електронних листів із спамом.ПОСИЛАННЯ НА СТОРОННІ ВЕБ-САЙТИ

Psy-pr.com розміщає посилання на інші веб-сайти, щоб дати вам можливість переглянути цікаву інформацію.

Ми не несемо жодної відповідальності за збір ваших даних під час відвідування сторонніх веб-сайтівДОДАТКОВІ ПОЛОЖЕННЯ

Psy-pr.com має право вносити зміни і виправлення до цієї Політики без додаткового інформування користувачів.

У разі винивнення будь-яких питань стосовно збору, обробки та зберігання ваших персональних даних ви можете звернутись до офісу Psy-pr.com за адресою електронної пошти: mv@formedia.com.ua
Made on
Tilda